flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Ухвала по справі № 925/1299/15 від 17 вересня 2015 року (залишення заяви без розгляду)

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

18005, м. Черкаси, бульвар Шевченка, 307, тел. канцелярії (0472) 31-21-49, inbox@ck.arbitr.gov.ua

УХВАЛА

 "17" вересня 2015 р.                                      Справа № 925/1299/15

         Господарський суд Черкаської області у складі головуючого судді Боровика С.С. з секретарем судового засідання Вініченко О.Б., за участю представників сторін:

від ініціюючого кредитора-1: не з’явився, 

від ініціюючого кредитора-2: не з’явився, 

від боржника: не з’явився,

арбітражний керуючий Шкабрій М.П.: (особисто),

розглянувши у відкритому судовому засіданні матеріали заяви приватної науково-дослідної та комерційно-консультативної фірми “КОНКОРД-ГЕЙ” та приватного сільськогосподарського підприємства агрофірма “Конкорд-Агро”

до фермерського господарства “Клевань”

про порушення справи про банкрутство,   

ВСТАНОВИВ:

Приватна науково-дослідна та комерційно-консультативна фірма КОНКОРД-ГЕЙ та приватне сільськогосподарське підприємство агрофірма "Конкорд-Агро" звернулись до суду з об’єднаною заявою про порушення справи про банкрутство фермерського господарства “Клевань” (Черкаська обл., Жашківський район, село Кривчунка, вул. Ювілейна, буд.28, код ЄДРПОУ 32191441).

Ухвалою суду від 06.08.2015 року відповідно до статті 12 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” прийнято до розгляду заяву про порушення справи про банкрутство фермерського господарства “Клевань”.

Автоматизованою системою з відбору кандидатів на призначення арбітражного керуючого у справах про банкрутство 06.08.2015 року надано довідку про кандидатуру для призначення розпорядником майна у справі арбітражного керуючого Шкабрія Михайла Петровича (бульвар Дружби Народів, буд.7, оф.21, м.Київ, Україна, 01042, свідоцтво про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) №25 від 08.02.2013 року.

16.09.2015 року від ініціюючих кредиторів приватної науково-дослідної та комерційно-консультативної фірми “КОНКОРД-ГЕЙ” та приватного сільськогосподарського підприємства агрофірма “Конкорд-Агро” надійшла спільна заява про відкликання заяви про порушення справи про банкрутство фермерського господарства “Клевань”, мотивована врегулюванням спору між кредиторами та боржником.

В судове засідання 17.09.2015 року представники ініціюючих кредиторів та боржника не з’явилися, причин неявки не повідомили.

Арбітражний керуючий Шкабрій М.П. в судовому засіданні 17.09.2015 року не заперечую проти поданої спільної заяви сторонами про відкликання заяви про порушення справи про банкрутство фермерського господарства “Клевань”.

Відкликання заяви ініціюючими кредиторами не порушує чиї-небудь права чи охоронювані законом інтереси, інша заява (заяви) кредитора (кредиторів) про порушення справи про банкрутство боржника до господарського суду не надходили.

Відповідно до пункту 5 статті 15 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” заява про порушення справи про банкрутство може бути відкликана заявником (заявниками) до дати проведення підготовчого засідання суду.

Керуючись пунктом 5 статті 15 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, статтею 86 ГПК України, суд

         УХВАЛИВ: 

Заяву приватної науково-дослідної та комерційно-консультативної фірми “КОНКОРД-ГЕЙ” та приватного сільськогосподарського підприємства агрофірма “Конкорд-Агро” (№18741/15 від 05.08.2015 року) про порушення провадження у справі про банкрутство фермерського господарства “Клевань” залишити без розгляду. 

Ухвала суду набрала законної сили, однак може бути оскаржена до Київського апеляційного господарського суду в порядку та у строки, встановлені статтями 91-93 Господарського процесуального кодексу України.

Ухвалу направити сторонам, Головному управлінню юстиції у Черкаській області, Реєстраційній службі Жашківського РУЮ у Черкаській області, Жашківському відділу ДВС, арбітражному керуючому Шкабрію М.П.

Суддя                                                                                     С.С. Боровик