flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Ухвала по справі № 925/137/15 від 2 серпня 2017 року (продовження строку ліквідаційної процедури)

ГОСПОДАРСЬКИЙ  СУД  ЧЕРКАСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

УХВАЛА

         "02" серпня 2017 р.                                Справа № 925/137/15

Господарський суд Черкаської області у складі головуючого судді Боровика С.С. з секретарем судового засідання Вініченко О.Б., за участю:

ліквідатор Кандаурова А.П.: не з’явився, 

кредитори не з’явилися,

розглянувши у відкритому судовому засіданні клопотання №02-01/71 від 27.06.2017 року ліквідатора про продовження строку ліквідаційної процедури на шість місяців

у справі №925/137/15

за заявою державного публічного акціонерного товариства “Національна акціонерна компанія “Украгролізинг”

до товариства з обмеженою відповідальністю “Сільськогосподарське підприємство “Валява”

про банкрутство,

ВСТАНОВИВ:

Постановою господарського суду Черкаської області від 28.09.2015 року боржника визнано банкрутом та відкрито ліквідаційну процедуру. Ліквідатором банкрута призначено арбітражного керуючого Кандаурову А.П.

Від ліквідатора надійшло клопотання №02-01/71 від 27.06.2017 року про продовження строку ліквідаційної процедури на шість місяців. 

У судове засідання ліквідатор не з’явився, направив клопотання про розгляд справи без участі, клопотання №02-01/71 від 27.06.2017 року про продовження строку ліквідаційної процедури на шість місяців підтримує.   

Кредитори не з’явилися, що не перешкоджає розгляду клопотання по суті.

Дослідивши матеріали справи, суд задовольняє клопотання ліквідатора банкрута з наступних правових підстав та мотивів.  

Згідно зі статтею 37 Закону у випадках, передбачених цим Законом, господарський суд у судовому засіданні за участю сторін приймає постанову про визнання боржника банкрутом і відкриває ліквідаційну процедуру строком на дванадцять місяців.

Під ліквідацією розуміється припинення суб'єкта підприємницької діяльності, визнаного господарським судом банкрутом, з метою здійснення заходів щодо задоволення в порядку цього Закону вимог кредиторів шляхом продажу його майна.

Враховуючи наявність незадоволених вимог кредиторів, приймаючи до уваги, що у встановлені законом строки завершити процедуру ліквідації банкрута не вдалось та питання про продовження строку погоджено комітетом кредиторів (протокол зборів комітету кредиторів №11 від 26.06.2017 року), вбачається за необхідне продовжити строк ліквідаційної процедури та повноважень ліквідатора банкрута на шість місяців.

Керуючись Законом України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, статтею 86 ГПК України, суд 

УХВАЛИВ:

1.Клопотання ліквідатора банкрута задовольнити.

2.Продовжити строк ліквідаційної процедури товариства з обмеженою відповідальністю “Сільськогосподарське підприємство “Валява” та повноважень ліквідатора банкрута, арбітражного керуючого Кандаурової А.П., на шість місяців.

            Ухвала може бути оскаржена до Київського апеляційного господарського суду.    

Суддя                                                                                                     С.С. Боровик