flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Ухвала по справі № 925/137/15 від 16 вересня 2015 року (залишення без розгляду клопотання)

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
УХВАЛА

  16 вересня 2015 року                                                        Справа № 925/137/15

Господарський суд Черкаської області у складі головуючого судді Боровика С.С. з секретарем судового засідання Вініченко О.Б., за участю представників сторін:

ініціюючого кредитора ДПАТ “НАК “Украгролізинг”: Опенько Д.А. - по довіреності,

арбітражний керуючий: Білий В.В. - особисто, 

представник боржника: не з’явився, 

представник Корсунь-Шевченківської ОДПІ – не з’явився,

представник ТОВ “КреМікс” - не з’явився,

представник ТОВ “ВЕТЕКО” - не з’явився,

представник ТОВ “Симиренківське” - не з’явився,

розглянувши у відкритому судовому засіданні клопотання розпорядника майна ТОВ “Сільськогосподарське підприємство “Валява” Білого В.В. від 20.04.2015 року про тимчасове покладення на розпорядника майна Білого В.В. виконання обов’язків керівника ТОВ “Сільськогосподарське підприємство “Валява” та зобов’язання органів управління боржника передати бухгалтерську та іншу документацію, печатки і штампи, матеріальні та інші цінності

у справі №925/137/15

за заявою Державного публічного акціонерного товариства “Національна акціонерна компанія “Украгролізинг”

до товариства з обмеженою відповідальністю “Сільськогосподарське підприємство “Валява”

про банкрутство,                                                       

                                                             ВСТАНОВИВ:

Ухвалою господарського суду Черкаської області від 10.02.2015 року порушено провадження у справі про банкрутство ТОВ “Сільськогосподарське підприємство “Валява” (вул. Жовтнева, буд.5, село Валява, Городищенський район, Черкаська область, код ЄДРПОУ 35870914). Введено мораторій на задоволення вимог кредиторів та процедуру розпорядження майном боржника. Розпорядником майна боржника призначено арбітражного керуючого Білого Владислава Валерійовича.

Розпорядник майна ТОВ “Сільськогосподарське підприємство “Валява” Білий В.В. подав до суду клопотання від 20.04.2015 року про тимчасове покладення на нього виконання обов’язків керівника ТОВ “Сільськогосподарське підприємство “Валява” та зобов’язання органів управління боржника передати бухгалтерську та іншу документацію, печатки і штампи, матеріальні та інші цінності в порядку частини 2 статті 18 Закону  України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”.

Клопотання мотивоване невиконанням керівними органами боржника ухвали господарського суду Черкаської області від 10.02.2015 року, що є порушенням вимог Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”.

В судовому засіданні 16.09.2015 року розпорядник майна подав заяву про залишення без розгляду клопотання від 20.04.2015 року.

Представник ініціюючого кредитора ДПАТ “НАК “Украгролізинг” Опенько Д.А. не заперечує проти залишення без розгляду клопотання від 20.04.2015 року.

Заслухавши представника ініціюючого кредитора та розпорядника майна, дослідивши наявні у справі докази, суд залишає без розгляду клопотання від 20.04.2015 року розпорядника майна Білого В.В. з наступних підстав та мотивів.

Відповідно до частини 2 статті 18 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” у процедурі розпорядження майном за клопотанням сторін, учасників провадження у справі про банкрутство, або розпорядника майна, що містить відомості про перешкоджання керівником боржника діям розпорядника майна, а також про вчинення керівником боржника дій, що порушують права та законні інтереси боржника і кредиторів, господарський суд має право відсторонити керівника боржника від посади та покласти виконання його обов'язків на розпорядника майна. Про усунення керівника боржника від посади господарський суд виносить ухвалу, яка може бути оскаржена керівником боржника у встановленому порядку.

В судовому засіданні 16.09.2015 року розпорядник майна подав заяву про залишення без розгляду клопотання від 20.04.2015 року.

Керуючись статтею 18 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, статтею 86 ГПК України, суд

УХВАЛИВ: 

Клопотання від 20.04.2015 року розпорядника майна ТОВ “Сільськогосподарське підприємство “Валява” Білого В.В. про тимчасове покладення на розпорядника майна виконання обов’язків керівника ТОВ “Сільськогосподарське підприємство “Валява” та зобов’язання органів управління боржника передати бухгалтерську та іншу документацію, печатки і штампи, матеріальні та інші цінності – залишити без розгляду.

            Ухвала може бути оскаржена до Київського апеляційного господарського суду.

Суддя                                                                                       С.С. Боровик