flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Ухвала по справі № 925/1429/17 від 8 листопада 2017 року (повернено заяву про порушення провадження у справі про банкрутство)

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

18005, м. Черкаси, бульвар Шевченка, 307, тел. канцелярії (0472) 31-21-49, inbox@ck.arbitr.gov.ua

УХВАЛА

"08" листопада 2017 р.                                              Справа № 925/1429/17

  Суддя господарського суду Черкаської області Боровик С.С. розглянувши заяву приватного акціонерного товариства “Шполатехагро” про порушення провадження у справі про банкрутство,

ВСТАНОВИВ:

ПАТ “Шполатехагро” звернулося до суду з вимогою про порушення провадження у справі про банкрутство боржника та визнання його банкрутом.

До заяви не додано доказів сплати судового збору у встановлених порядку та розмірі.

Відповідно до пункту 2.21. постанови Пленуму Вищого господарського суду України від 21 лютого 2013 року №7 “Про деякі питання практики застосування розділу VI Господарського процесуального кодексу України” "платіжне доручення на безготівкове перерахування судового збору, квитанція установи банку про прийняття платежу готівкою додаються до позовної заяви (заяви, скарги) і мають містити відомості про те, яка саме позовна заява (заява, скарга, дія) оплачується судовим збором. Відповідні документи подаються до господарського суду тільки в оригіналі; копії, у тому числі виготовлені із застосуванням технічних засобів (фотокопії тощо), цих документів не можуть бути належним доказом сплати судового збору."

До поданої заяви додано посвідчену ксерокопію платіжного доручення №196 від 29.08.2017 року про сплату 16 000 грн. через ПАТ “ПУМБ”.

Крім того, на адресу суду від ПАТ “Шполатехагро” надійшло клопотання від 09.11.2017 року про відкликання заяви про порушення провадження у справі про банкрутство боржника, що ліквідується власником.

З огляду на викладене, суд повертає заяву ПАТ “Шполатехагро” із доданими до неї документами.

Керуючись статтею 15 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, статтями 41, 86 Господарського процесуального кодексу України, суд

УХВАЛИВ:

Повернути приватному акціонерному товариству “Шполатехагро” заяву про порушення провадження у справі про банкрутство з доданими до неї документами.

Ухвалу може бути оскаржено до Київського апеляційного господарського суду через господарський суд Черкаської області протягом п'яти днів.

Суддя                                                                                                               С.С. Боровик