flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Ухвала по справі № 925/157/16 від 29 березня 2017 року (припинення провадження у справі про банкрутство)

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

29 березня 2017 року                          м. Черкаси                        Справа № 925/157/16

Господарський суд Черкаської області у складі головуючого судді Боровика С.С. з секретарем судового засідання Вініченко О.Б., за участю:

ліквідатор Мисан В.М. (особисто),  

кредитор ПАТ «Дельта Банк»: Чорний І.В. (по довіреності),

інші кредитори не з’явилися,

розглянувши у відкритому судовому засіданні клопотання ліквідатора банкрута від 08.02.2017 року про затвердження звіту та ліквідаційного балансу

у справі №925/157/16

за заявою голови ліквідаційної комісії товариства з обмеженою відповідальністю “ЮРАТА”

про визнання банкрутом,

ВСТАНОВИВ:  

Постановою господарського суду Черкаської області від 03.03.2016 року боржника визнано банкрутом та відкрито ліквідаційну процедуру. Ліквідатором банкрута призначено арбітражного керуючого Мисана Василя Миколайовича. 

08.02.2017 року від ліквідатора банкрута надійшло клопотання про затвердження звіту та ліквідаційного балансу.

Учасники провадження у справі про банкрутство були належним чином повідомлені про розгляд звіту ліквідатора та ліквідаційного балансу банкрута.

У судовому засіданні ліквідатор банкрута Мисан В.М клопотання від 08.02.2017  підтримав, просить затвердити звіт та ліквідаційний баланс, ліквідувати ТОВ “ЮРАТА” як юридичну особу-банкрута, провадження у справі №925/157/16 припинити.      

Представник кредитора ПАТ «Дельта Банк» просить відмовити у задоволенні клопотання з підстав зазначених у відзиві.

Інші кредитори в судове засідання не з’явилися, що не перешкоджає розгляду справи.

Судом встановлено, що майнові активи у банкрута відсутні, вимоги кредитора не погашені.

Суд вважає, що ліквідатором виконані усі необхідні дії для виявлення документації і майнових активів боржника та покладені на нього Законом обов’язки. Приймаючи до уваги, що за результатами ліквідаційного балансу у банкрута не залишилося майна, звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс погоджено з комітетом кредиторів (протокол зборів комітету кредиторів від 03.02.2017 року), суд вважає за необхідне звіт та ліквідаційний баланс затвердити, припинити підприємницьку діяльність боржника.

Скарг на дії ліквідатора банкрута у зв’язку з поданим на затвердження суду звітом та ліквідаційним балансом до дня судового засідання не надійшло.

Відповідно до пункту 6 частини 1 статті 83 Закону господарський суд припиняє провадження у справі про банкрутство, якщо, зокрема, затверджений звіт ліквідатора в порядку, передбаченому цим Законом.

Керуючись пунктом 6 частини 1 статті 83 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” (в редакції з 19.01.2013 року), статтею 86 ГПК України, суд   

УХВАЛИВ:

        1.Затвердити звіт ліквідатора банкрута про проведення ліквідаційної процедури банкрута та ліквідаційний баланс товариства з обмеженою відповідальністю “ЮРАТА”.

       2.Ліквідувати товариство з обмеженою відповідальністю “ЮРАТА” (пров. Комунальний, буд.31/2, м. Черкаси, код ЄДРПОУ 33828148) як юридичну особу-банкрута.   

3.Провадження у справі №925/157/16 припинити.     

 Ухвала може бути оскаржена до Київського апеляційного господарського суду.

Суддя                                                                                    С.С.Боровик