flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Ухвала по справі № 925/853/16 від 3 серпня 2017 року (припинення провадження у справі про банкрутство)

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

18005, м. Черкаси, бульвар Шевченка, 307, тел. канцелярії (0472) 31-21-49, inbox@ck.arbitr.gov.ua

УХВАЛА

"03" серпня 2017 р.                                          Справа № 925/853/16

Господарський суд Черкаської області у складі головуючого судді Боровика С.С. з секретарем судового засідання Вініченко О.Б., за участю:

ліквідатор Левченко В.М. (особисто),  

ТОВ “Бест-Безпека”: Батюшинский Ю.М. (по довіреності),

інші представники кредиторів не з’явилися,

розглянувши у відкритому судовому засіданні клопотання від 16.06.2017 року ліквідатора Левченка В.М. про затвердження звіту ліквідатора, ліквідаційного балансу та припинення провадження

у справі №925/853/16

за заявою голови ліквідаційної комісії товариства з обмеженою відповідальністю “Агроприладсервіс”

про визнання банкрутом, 

ВСТАНОВИВ

Постановою господарського суду Черкаської області від 11.08.2016 року боржника визнано банкрутом та відкрито ліквідаційну процедуру. Ліквідатором банкрута призначено арбітражного керуючого Левченка Василя Миколайовича.

21.06.2017 року від ліквідатора Левченка В.М. надійшло клопотання про затвердження звіту ліквідатора, ліквідаційного балансу та припинення провадження.

В судовому засіданні від 03.08.2017 року ліквідатор клопотання підтримав, просить суд задовольнити.

Представник кредитора ТОВ “Бест-Безпека” в судовому засіданні 03.08.2017 року підтримав клопотання ліквідатора Левченка В.М. від 16.06.2017 року про затвердження звіту ліквідатора, ліквідаційного балансу та припинення провадження.

Від Карлової І.В. надійшло клопотання про відкладення розгляду звіту ліквідатора, ліквідаційного балансу та припинення провадження в зв’язку із зверненням із заявами в правоохоронні органи на дії ліквідатора.

Ліквідатор банкрута Левченко В.М. та представник кредитора заперечили проти клопотання про відкладення розгляду справи з огляду на наступне.

21.01.2016 року протоколом загальних зборів учасників ТОВ “Агроприладсервіс” було створено ліквідаційну комісію, розпочато процедуру припинення юридичної особи, головою ліквідаційної комісії призначено Карлову І.В. Постановою господарського суду Черкаської області від 11.08.2016 року боржника визнано банкрутом та відкрито ліквідаційну процедуру. Ліквідатором банкрута призначено арбітражного керуючого Левченка Василя Миколайовича, повноваження голови ліквідаційної комісії з моменту винесення постанови про визнання боржника банкрутом та призначення ліквідатора припиняються, згідно Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”.

Згідно з частиною 3 статті 95 Закону кредитори мають право заявити свої вимоги до боржника, який ліквідується, у місячний строк з дня офіційного оприлюднення повідомлення про визнання боржника, який ліквідується, банкрутом, на офіційному веб-сайті Вищого господарського суду України в мережі Інтернет.

Карлова І.В. з кредиторською вимогою до боржника у встановленому Законом порядку не звернулася. 

Кредиторами боржника є : Державна податкова інспекція у місті Черкасах Головного управління ДФС у Черкаській області на суму 8798,52 грн., Товариство з обмеженою відповідальністю “Бест – Безпека” на суму 687558,50 грн.

У задоволені заявлених вимог ПП “Союз - Атлант” про визнання кредитором відмовлено. Інших заяв з грошовими вимогами до банкрута на адресу суду не надходило та в матеріалах справи не містяться.

Судом встановлено, що майнові активи згідно з ліквідаційним балансом у банкрута відсутні.

За рахунок майна банкрута погашено витрати, пов’язані з провадженням у справі про банкрутство, повністю погашені вимоги кредиторів першої черги, повністю вимоги кредиторів третьої черги, частково – четвертої черги. 

На зборах комітету кредиторів (протокол зборів комітету кредиторів від 14 червня 2016 року) було прийнято рішення зобов’язати ліквідатора Левченка В.М. подати до суду клопотання про затвердження звіту, ліквідаційного балансу та припинення провадження у справі №925/853/16.

Суд вважає, що ліквідатором виконані усі необхідні дії для виявлення документації і майнових активів боржника та покладені на нього Законом обов’язки. Приймаючи до уваги, що за результатами ліквідаційного балансу у банкрута не залишилося майна, звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс погоджено з комітетом кредиторів (протокол зборів комітету кредиторів від 14.06.2017 року), суд вважає за необхідне звіт та ліквідаційний баланс затвердити, припинити підприємницьку діяльність боржника.

Скарг на дії ліквідатора банкрута у зв’язку з поданим на затвердження суду звітом та ліквідаційним балансом від кредиторів до дня судового засідання не надійшло.

Відповідно до пункту 6 частини 1 статті 83 Закону господарський суд припиняє провадження у справі про банкрутство, якщо, зокрема, затверджений звіт ліквідатора в порядку, передбаченому цим Законом.

Керуючись пунктом 6 частини 1 статті 83 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” (в редакції з 19.01.2013 року), статтею 86 ГПК України, суд  

УХВАЛИВ:

1.Затвердити звіт ліквідатора банкрута про проведення ліквідаційної процедури банкрута та ліквідаційний баланс товариства з обмеженою відповідальністю “Агроприладсервіс”. 

2.Ліквідувати товариство з обмеженою відповідальністю “Агроприладсервіс” (м. Черкаси, вул. Одеська, буд.8, офіс 209, код ЄДРПОУ 39331670) як юридичну особу-банкрута.    

3.Провадження у справі №925/853/16 припинити.      

           Ухвала може бути оскаржена до Київського апеляційного господарського суду.

Суддя                                                                                          С.С. Боровик