flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Ухвала по справі № 925/859/16 від 18 липня 2017 року (задоволено клопотання про витребування доказів)

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

18005, м. Черкаси, бульвар Шевченка, 307, тел. канцелярії (0472) 31-21-49, inbox@ck.arbitr.gov.ua

УХВАЛА

"18" липня 2017 р.                                                     Справа № 925/859/16

Господарський суд Черкаської області у складі головуючого судді Боровика С.С. з секретарем судового засідання Вініченко О.Б., за участю представників:

заявника (ТОВ “Лани Черкащини”): не з’явився,

ліквідатор Фесенко Є.М.: представник Усачук О.І. (по довіреності),

ГТУ юстиції у Черкаській області: Тимошенко А.Г. (по довіреності),

УПФУ в Черкаському районі: Діденко А.О. (по довіреності),

розглянувши у відкритому судовому засіданні позовну заяву ТОВ “Лани Черкащини” про витребування майна з чужого володіння

у справі №925/859/16

за заявою голови ліквідаційної комісії дочірнього підприємства “Черкаситорф” державного підприємства “Київторф”

про визнання банкрутом

ВСТАНОВИВ:

Представник заявника (ТОВ “Лани Черкащини”) в судове засідання не з’явився, причин неявки не повідомив.

Від ліквідатора надійшли клопотання про: витребування від заявника доказів; залучення третьої особи Міністерства економіки та вугільної промисловості України; залучення до участі у розгляді справи посадових осіб; заперечення на заяву ТОВ “Лани Черкащини” про витребування майна з чужого володіння.

Суд відмовляє у задоволенні клопотання ліквідатора про залучення у якості третьої особи Міністерства економіки та вугільної промисловості України, оскільки залучення третьої особи в справі про банкрутство не передбачено Законом України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”.

Згідно статті 38 Господарського процесуального кодексу України сторона або прокурор у разі неможливості самостійно надати докази вправі подати клопотання про витребування їх господарським судом.

З метою забезпечення майнових інтересів кредиторів, враховуючи необхідність правильного та своєчасного розгляду справи, додаткові докази, зазначені у клопотанні представника ліквідатора, підлягають до витребування.

Керуючись статтями 38, 86 ГПК України, Законом України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом, суд     

УХВАЛИВ:  

1.Клопотання представника ліквідатора про витребування доказів задовольнити. 

2.Витребувати у товариства з обмеженою відповідальністю “Лани Черкащини” (18006, Черкаська обл., місто Черкаси, вул. Сергія Аброса, буд.173, ідентифікаційний код юридичної особи 36782316) документи, які підтверджують право власності ТОВ “Лани Черкащини” та технічні паспорта на техніку, яка є предметом спору.

3.Витребувати у товариства з обмеженою відповідальністю “Лани Черкащини” (18006, Черкаська обл., місто Черкаси, вул. Сергія Аброса, буд.173, ідентифікаційний код юридичної особи 36782316) оригінал Договору оренди техніки №1508-ЛЧ від 03 серпня 2015 року та оригінал Акту прийому-передачі №1 основних засобів до договору оренди №1508-ЛЧ від 03 серпня 2015 року.

4.Витребувати у товариства з обмеженою відповідальністю “Лани Черкащини” (18006, Черкаська обл., місто Черкаси, вул. Сергія Аброса, буд.173, ідентифікаційний код юридичної особи 36782316) підтвердження отримання Дочірнім підприємством “Черкаситорф” Державного підприємства “Київторф” листа про розірвання Договору оренди техніки №1508-ЛЧ від 03 серпня 2015 року.

5.Зобов’язати представника Міністерства економіки та вугільної промисловості України (м.Київ, вул. Хрещатик, буд.30) та громадянина Слизько Олександра Миколайовича (Черкаська обл., Черкаський район, село Руська Поляна, вул. Піонерська, буд.3/1) з’явитися в судове засідання для надання пояснень відносно поданої заяви ТОВ “Лани Черкащини” про витребування майна з чужого володіння.

6.У задоволенні клопотання про залучення третьої особи Міністерства економіки та вугільної промисловості України та клопотання про залучення до участі у розгляді справи посадових осіб відмовити.

7.Розгляд заяви відкласти на 1100 годину 10 серпня 2017 року.         

Засідання провести в приміщенні господарського суду Черкаської області за адресою: м. Черкаси, бул. Шевченка, 307, зал 312.

            Ухвалу суду виконати в десятиденний термін з дня її отримання.

            Ухвала може бути оскаржена до Київського апеляційного господарського суду.

Суддя                                                                                              С.С. Боровик