flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Ухвала № 01/1000 від 14 січня 2014 року

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

18005, м. Черкаси, бульвар Шевченка, 307, тел. канцелярії (0472) 45-24-38, inbox@ck.arbitr.gov.ua

УХВАЛА

14 січня 2014 року                                               Справа № 01/1000

 

Господарський суд  Черкаської  області  в  складі: головуючого - судді  Чевгуза О.В., секретаря судового засідання Олійник І.С., за участю  представників:

від кредиторів: Орлова Т.І. – представник за довіреністю публічного акціонерного товариства «Черкасиобленерго»,

ліквідатора – Білика О.А.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в приміщенні господарського суду Черкаської області клопотання ліквідатора про затвердження звіту про оплату послуг та відшкодування витрат

у справі за заявою Тальнівського районного центру зайнятості

до товариства з обмеженою відповідальністю ім. Петровського, с. Корсунка, Тальнівського району, Черкаської області

про визнання банкрутом відсутнього боржника, -  

 

ВСТАНОВИВ:  

Постановою господарського суду Черкаської області від 13 березня 2008 року товариство з обмеженою відповідальністю ім. Петровського (вул. Миру, 1, с. Корсунка, Тальнівського району, Черкаської області, код ЄДР 05278252) визнано банкрутом та відкрито ліквідаційну процедуру. Ліквідатором банкрута 09 листопада 2010 року призначено арбітражного керуючого Білика Олександра Анатолійовича.

Від ліквідатора до суду надійшло клопотання від 18 грудня 2013 року №02-02/89 про затвердження звіту арбітражного керуючого про оплату послуг та відшкодування витрат арбітражного керуючого, пов’язаних з виконанням обов’язків ліквідатора,  за період з 01 січня 2013 року по 30 листопада 2013 року на суму 28925 грн. 36 коп.

Розгляд клопотання призначено у судовому засіданні.

Викликані у судове засідання представники управління Пенсійного фонду України в Тальнівському районі, Тальнівського районного центру зайнятості не з’явилися, про причини неявки не повідомили.

Ліквідатор у судовому засіданні клопотання про затвердження  звіту про оплату послуг та відшкодування витрат підтримав в повному обсязі з підстав у ньому викладених та просив задовольнити, представник кредитора – проти задоволення клопотання не заперечила.

Справа розглядається в порідку ст. 75 Господарського процесуального кодексу України за наявними в ній матеріалами.

Дослідивши матеріали справи, заслухавши ліквідатора та представника кредитора, суд вважає за необхідне клопотання ліквідатора задовольнити з наступних правових підстав та мотивів.

Відповідно до ч. ч. 13, 14, 16 ст. 31 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» кредитори можуть створювати фонд для оплати послуг, відшкодування витрат та виплати додаткової винагороди арбітражному керуючому (розпоряднику майна, керуючому санацією, ліквідатору). Формування фонду та порядок використання його коштів визначаються рішенням комітету кредиторів та затверджуються ухвалою господарського суду.

Оплата послуг арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого  санацією,  ліквідатора) за кожен місяць здійснення ним своїх повноважень  встановлюється  та  виплачується  в розмірі, встановленому  комітетом  кредиторів і затвердженому господарським судом,  якщо інше не встановлено Законом,  але не  менше  двох мінімальних   заробітних   плат   та  не  більше  середньомісячної заробітної плати керівника боржника за останні дванадцять  місяців його роботи перед порушенням провадження у справі про банкрутство.

Звіт про оплату послуг, відшкодування витрат арбітражного керуючого затверджується рішенням комітету кредиторів та ухвалою господарського суду. Ухвала може бути оскаржена у встановленому порядку.

Питання про затвердження звіту арбітражного керуючого про оплату послуг та відшкодування витрат за період з 01 січня 2013 року по 30 листопада 2013 року на суму 28925 грн. 36 коп.  розглянуто та затверджено рішенням комітету кредиторів (протокол засідання комітету кредиторів від 16 грудня 2013 року №4). 

Таким чином, суд вважає за необхідне затвердити  звіт ліквідатора банкрута про оплату послуг та відшкодування витрат за вказаний  період проведення ліквідаційної процедури в розмірі, встановленому комітетом кредиторів.

На підставі зазначеного, керуючись ст. 86 ГПК України, ст. 31 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом», суд, -

 

УХВАЛИВ:

Клопотання ліквідатора про затвердження звіту про оплату послуг та відшкодування витрат задовольнити.

Затвердити звіт арбітражного керуючого Білика Олександра Анатолійовича про оплату послуг та відшкодування витрат, пов’язаних з виконанням обов’язків ліквідатора товариства з обмеженою відповідальністю ім. Петровського, за період з 01 січня 2013 року по 30 листопада 2013 року на суму 28925 грн. 36 коп.

Ухвала може бути оскаржена до Київського апеляційного господарського суду.

    

 

          Суддя                                                                                   О.В. Чевгуз