flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Ухвала № 18-10-14-01/2759 від 9 жовтня 2014 року

  ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

УХВАЛА

          09 жовтня 2014 року                                              Справа №18-10-14-01/2759

 

Господарський суд Черкаської області у складі головуючого судді – Васяновича А.В., розглянувши

 

заяву               приватного акціонерного товариства “Агропроммеханізація” про

                        заміну кредитора

 

у справі

за заявою       управління Пенсійного фонду України в м. Черкасах Черкаської

                       області, м. Черкаси

до                   відкритого акціонерного товариства “Черкаський завод

                       телеграфної апаратури”, м. Черкаси

про                 визнання банкрутом,-

ВСТАНОВИВ:

Постановою господарського суду Черкаської області від 26 лютого 2013 року припинено процедуру санації по справі №18-10-14-01/2759 та повноваження керуючого санацією Занька Миколи Миколайовича, визнано банкрутом відкрите акціонерне товариство “Черкаський завод телеграфної апаратури”, відкрито ліквідаційну процедуру строком на 12 місяців та призначено ліквідатором банкрута – арбітражного керуючого Білика Олександра Анатолійовича.

Ухвалою господарського суду Черкаської області від 11 вересня 2014 року продовжено строк ліквідаційної процедури та повноваження ліквідатора відкритого акціонерного товариства “Черкаський завод телеграфної апаратури” Білика Олександра Анатолійовича терміном на 3 місяці – до 11 грудня 2014 року.

До господарського суду Черкаської області від приватного акціонерного товариства “Агропроммеханізація” надійшло клопотання про заміну кредитора публічного акціонерного товариства “Черкасиобленерго” в частині вимог до боржника в розмірі 971 962 грн. 45 коп. (четверта черга) новим кредитором  - приватним акціонерним товариством “Агропроммеханізація”.

Клопотання підлягає до розгляду в судовому засіданні.

З огляду на викладене та керуючись ст. 21 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, ст. ст. 25, 86 ГПК України, суд,-

                                                             УХВАЛИВ:

1.     Розгляд клопотання приватного акціонерного товариства “Агропроммеханізація” про заміну кредитора призначити в судовому засіданні на 10 год. 00 хв. 06 листопада 2014 року.

2.     Засідання провести у приміщенні господарського суду Черкаської області за адресою: м. Черкаси, бул.  Шевченка, 307.

3.     Зобов’язати приватне акціонерне товариство “Агропроммеханізація” надіслати заяву про заміну кредитора всім учасникам провадження  у справі про банкрутство, докази направлення відповідної заяви надати суду.

4.     Копію ухвали надіслати державній податковій інспекції у м. Черкасах Головного управління Міндоходів у Черкаській області, управлінню Пенсійного фонду України в м. Черкасах Черкаської області, товариству з обмеженою відповідальністю “Фортекс”, приватному акціонерному товариству “Агропроммеханізація”, Прокопчуку Олександру Вікторовичу, публічному акціонерному товариству “Черкасиобленерго”, профспілковому комітету первинної профспілкової організації відкритого акціонерного товариства “Черкаський завод телеграфної апаратури”, Черкаському міському центру зайнятості, відділенню виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у м. Черкаси, комунальному підприємству “Черкасиводоканал” Черкаської міської ради, Черкаському обласному відділенню Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, публічному акціонерному товариству “Укртелеком” в особі Черкаської філії, Головному управлінню юстиції у Черкаській області, Регіональному відділенню Фонду державного майна України по Черкаській області та ліквідатору Білику Олександру Анатолійовичу.

 

Суддя                                                                                   А.В. Васянович