flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Ухвала № 18/1714 від 27 листопада 2014 року

 ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ 

УХВАЛА

27 листопада 2014 року                                                        Справа № 18/1714

Господарський суд Черкаської області у складі головуючого судді – Васяновича А.В., розглянувши

клопотання   ліквідатора про затвердження звіту та ліквідаційного балансу

у справі                    

за заявою      Золотоніської об’єднаної державної податкової інспекції

                       Черкаської області Державної податкової служби,

                       м. Золотоноша, Черкаської області

до                   фізичної особи – підприємця Платосюка Юрія Борисовича,

                       м. Золотоноша, Черкаської області

про                визнання банкрутом,-

ВСТАНОВИВ:

          Ухвалою господарського суду Черкаської області від 01 вересня 2010 року порушено провадження у справі про банкрутство відсутнього боржника, введено мораторій на задоволення вимог кредиторів та накладено арешт на майно боржника, за винятком майна, на яке згідно з цивільним процесуальним законодавством України не може бути звернуто стягнення.

Постановою господарського суду Черкаської області від 28 вересня 2010 року, відповідно до вимог ст. 52 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” фізичну особу - підприємця Платосюка Юрія Борисовича визнано банкрутом та відкрито ліквідаційну процедуру. Ліквідатором банкрута призначено арбітражного керуючого Гаврильченка Валентина Михайловича.

Ухвалою господарського суду Черкаської області від 18 вересня 2012 року припинено ліквідаційну процедуру фізичної особи – підприємця Платосюка Юрія Борисовича, введено процедуру розпорядження майном боржника та призначено розпорядником майна боржника арбітражного керуючого – Гаврильченка Валентина Михайловича.

Ухвалою господарського суду Черкаської області від 14 березня 2013 року припинено повноваження розпорядника майна боржника - арбітражного керуючого Гаврильченка Валентина Михайловича та призначено розпорядником майна арбітражного керуючого Степаненка Віталія Вікторовича.

Постановою господарського суду Черкаської області від 26 листопада 2013 року фізичну особу – підприємця Платосюка Юрія Борисовича визнано банкрутом та відкрито ліквідаційну процедуру строком на 12 місяців. Ліквідатором банкрута призначено арбітражного керуючого Степаненка Віталія Вікторовича.

До господарського суду Черкаської області від ліквідатора надійшов звіт про проведену роботу по ліквідації фізичної особи – підприємця Платосюка Юрія Борисовича на затвердження, а також ліквідаційний баланс.

Про час і місце судового засідання, у якому має розглядатися звіт і ліквідаційний баланс, господарський суд повідомляє ліквідатора та членів комітету кредиторів (ч. 1 ст. 46 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”).

Враховуючи вищевикладене, суд вважає за необхідне клопотання ліквідатора про затвердження звіту та ліквідаційного балансу призначити до розгляду в судовому засіданні.

Керуючись ст. 46 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, ст. 86 ГПК України, - 

УХВАЛИВ:

1.     Розгляд клопотання ліквідатора про затвердження звіту та ліквідаційного балансу призначити в судовому засіданні на 10 год. 00 хв. 22 січня 2015 року.

2.     Засідання провести в приміщенні господарського суду Черкаської області м. Черкаси, бул. Шевченка, 307,  каб. 221, тел. канцелярії 45-24-38.

3.     Зобов’язати ліквідатора банкрута - арбітражного керуючого Степаненка Віталія Вікторовича до початку судового засідання надати суду:

-         відомості за результатами інвентаризації майна боржника та перелік ліквідаційної маси;

-         відомості про реалізацію об'єктів ліквідаційної маси з посиланням на укладені договори купівлі-продажу;

-         копії договорів купівлі-продажу та акти приймання-передачі майна;

-         реєстр вимог кредиторів з даними про розміри погашених вимог кредиторів;

-         документи, які підтверджують погашення вимог кредиторів;

-         довідку архівної установи про прийняття документів, які відповідно до закону підлягають довгостроковому зберіганню.

4.     Витребувані документи подати до канцелярії господарського суду Черкаської області завчасно.

5.     Копію ухвали надіслати Золотоніській об’єднаній державній податковій інспекції Черкаської області Державної податкової служби, товариству з обмеженою відповідальністю “Українська боргова компанія”, публічному акціонерному товариству “Кредитпромбанк” та ліквідатору Степаненку Віталію Вікторовичу.

Суддя                                                                                        А.В. Васянович