flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Ухвала № 14/166 від 16 січня 2014 року

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

УХВАЛА

        16 січня  2014 року

Справа №14/166

 

 

                                                                       вх. № 27843/13 від 06.12.2013

                                                                       вх. № 27844/13 від 06.12.2013

Господарський суд у складі головуючого судді Хабазні Ю.А., при секретарі судового засідання Соколишиній І.А., за участю: Пилипенко Т.В. (ліквідатор банкрута), представників за довіреностями – Богми А.В. (від управління Пенсійного фонду України в м.Черкасах), Ігнатенка С.М. (від державної податкової інспекції у місті Черкасах), розглянувши у відкритому судовому засіданні у м. Черкаси у приміщенні суду клопотання

заявника   ліквідатора банкрута, арбітражного керуючого Пилипенко Т.В.

про            1) затвердження звіту та ліквідаційного балансу;

                   2) затвердження звіту про оплату послуг арбітражного керуючого

                   та відшкодування його втрат

у справі за заявою

ініціюючого кредитора      державної податкової інспекції у м. Черкаси

до боржника                          товариства з обмеженою відповідальністю

                                                 “Хімагроінвест”

про                                          визнання банкрутом, –

ВСТАНОВИВ:

Постановою суду від 29.01.2009 боржника визнано банкрутом. Арбітражним керуючим Пилипенко Т.В., якого призначено ліквідатором банкрута-боржника, господарському суду подано на затвердження  звіт та ліквідаційний баланс боржника.

Усі кредитори були належним чином повідомлені про призначення судового засідання з розгляду звіту ліквідатора та ліквідаційного балансу банкрута, однак, кредитор відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в м.Черкаси, своїх представників не направив.

Кредитори, що з’явились у судове засідання заявлене клопотання про затвердження звіту підтримали.

При вирішенні поданої на розгляд заяви судом засовуються положення Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" (від 14.05.1992 №2343-XII із змінами, останні з яких внесені Законом України від 02.10.2012 №5405-VI /тобто в редакції, чинній до 19.01.2013/, далі – Закон-1992)

Відповідно до статей 75, 85 Господарського процесуального кодексу України  суд розглянув справу за наявними в ній матеріалами, у судовому засіданні оголошено вступну та резолютивну частини судового рішення.

У ході заслуховування звіту ліквідатора у судовому засіданні установлено наступне.

Кредиторами боржника є: державна податкова інспекція у м.Черкасах на суму 9622453,91 грн.; управління Пенсійного фонду України в м.Черкасах на суму 140,02 грн.; відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в м.Черкаси на суму  15,59 грн. Заборгованість перед кредиторами не погашена.

На час розгляду у судовому засіданні звіту майнові активи згідно з ліквідаційним балансом банкрута відсутні, з поданих суду матеріалів вбачається, що ліквідатором банкрута вжито необхідні заходи для виявлення документації і майнових активів боржника та для її завершення, зокрема: щодо опублікування відомостей про визнання боржника банкрутом; щодо виявлення та участі кредиторів у вирішенні віднесених до їх компетенції питань; щодо розшуку, витребування і прийняття до свого відання активів, установчих і реєстраційних документів банкрута, документів фінансово-господарської діяльності, печаток і штампів; щодо дослідження причини відсутності документів фінансово-господарської діяльності; щодо дослідження руху, наявності коштів на рахунках боржника, закриття останніх; щодо отримання інформації від органів реєстрації та інших державних органів про майно і майнові права, про операції з активами, про зобов’язання боржника та перед ним; щодо аналізу фінансово-господарської діяльності боржника; щодо інвентаризації,; щодо стягнення та списання дебіторської заборгованості щодо передачі документів у архівні установи;

В ході ліквідаційної процедури ліквідатором банкрута встановлено наявність майнових активів і сформовано ліквідаційну масу в сумі 16969,97 грн. За рахунок коштів, одержаних від продажу майна боржника, частково погашено витрати, пов'язані з провадженням у справі про банкрутство в господарському суді, заборгованість перед кредиторами наступних черг не погашена.

Звіт про оплату послуг та відшкодування витрат арбітражного керуючого від 05.12.2013 №02-01/210 на суму 119217,23 грн., за період з 29.01.2009 по 30.11.2013 (з яких, як зазначено вище, кошти сплачено частково) затверджений рішенням комітету кредиторів від 02.12.2013, підтверджується доданими до звіту і пред’явленими у судовому засіданні документами, у зв’язку з чим підлягає затвердженню.

Суд вважає, що ліквідатором виконані покладені на нього ст.25 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” обов’язки, у зв’язку з чим звіт та  ліквідаційний баланс підлягають затвердженню, а боржник, як юридична особа – ліквідації.

Керуючись ст. 32, п.6 ст.40 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” суд, –

УХВАЛИВ:

1.Затвердити звіт ліквідатора банкрута від 05.12.2013 №02-01/209 про проведення ліквідаційної процедури банкрута із звітом про оплату послуг та відшкодування витрат арбітражного керуючого на суму 119217,23 грн. за період з 29.01.2009 по 30.11.2013 та доданий до нього ліквідаційний баланс станом на 02.12.2013.

2.Ліквідувати товариство з обмеженою відповідальністю “Хімагроінвест” (м.Черкаси, вул.Першотравнева,72, ідентифікаційний код 30842601) як юридичну особу-банкрута.

3.Зобов’язати ліквідатора: забезпечити збереження документів банкрута і, за погодженням із архівною установою, визначити місце подальшого їх зберігання; здати для знищення печатку банкрута; подати державному реєстратору необхідні документи передбачені у ст. 39Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців";

інформувати суд про виконання цього пункту.

4.Провадження у справі припинити.

 

Направити дану ухвалу рекомендованим листом ліквідатору банкрута, Головному управлінню юстиції у Черкаській області, обласному управлінню статистики, кредиторам (3), Придніпровському відділу державної виконавчої служби Черкаського міського управління юстиції, а також державному реєстратору (виконкому Черкаської міської ради – для внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців запису про проведення державної реєстрації припинення юридичної особи).

Повне судове рішення складено у понеділок 20.01.2014.

Ухвала суду набрала законної сили, однак може бути оскаржена до Київського апеляційного господарського суду в порядку та у строки, встановлені статтями 91-93 Господарського процесуального кодексу України.

 

 

С у д д я                                                                      Ю.А. Хабазня

9