flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Ухвала № 04/5026/1987/2012 від 28 січня 2014 року

ГОСПОДАРСЬКИЙ  СУД  ЧЕРКАСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

УХВАЛА

 

         "28" січня 2014 р.                                             Справа №   04/5026/1987/2012

 

Господарський  суд  Черкаської  області  в  складі: головуючого - судді  Гури І.І., при секретарі судового засідання Мирошниченко Б.В., за участю ліквідатора банкрута - арбітражного керуючого Артеменка О.О.., розглянувши у відкритому судовому засіданні в приміщенні господарського суду Черкаської області клопотання ліквідатора банкрута - арбітражного керуючого Артеменка О.О. про продовження строку ліквідаційної процедури та повноважень ліквідатора у справі за заявою Управління Пенсійного фонду України  в Звенигородському районі до фізичної особи-підприємця Сидоренка Леоніда Миколайовича, с. Козацьке Звенигородського району Черкаської області про визнання банкрутом відсутнього боржника, –

ВСТАНОВИВ:

Постановою суду від 15 січня 2013 року  визнано  фізичну особу-підприємець Сидоренка Леоніда Миколайовича банкрутом та відкрити ліквідаційну процедуру на 12 місяців, призначено  ліквідатором банкрута арбітражного керуючого Артеменка О.О.

16 січня 2014 року до суду надійшло клопотання від ліквідатора банкрута,  у якому він, посилаючись на ч. 2 ст. 22 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", на завершення строку ліквідаційної процедури і  в зв'язку з необхідністю вчинення подальших заходів в справі про банкрутство, зокрема вжиття заходів до розшуку майна банкрута, просить суд про продовжити строк ліквідаційної процедури та повноважень ліквідатора. До клопотання доданий звіт за період ліквідаційної процедури та копія ухвали Звенигородського районного суду Черкаської області.

Ухвалою суду від 17 січня 2014 року клопотання ліквідатора банкрута  призначено до розгляду у судове засідання на 28 січня 2014 року, викликано ліквідатора банкрута та ініціюючого кредитора.

До початку судового засідання від ініціюючого кредитора надійшло факсом клопотання, у якому він зазначає про отримання ним поточного звіту ліквідатора, в якому зазначено, що закінчити ліквідаційну процедуру немає можливості у зв'язку із наявністю нереалізованого майна банкрута, ініціюючий кредитор не заперечує проти продовження строку ліквідаційної процедури та повноважень ліквідатора і просить судове засідання провести без участі його представника.

Суд вважає за можливе розглянути клопотання  ліквідатора банкрута  без представника ініціюючого кредитора, задовольнивши  його клопотання про проведення судового засідання  без його представника.

У судовому засіданні ліквідатор банкрута підтримав своє клопотання.

Встановлений ст.22 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" строк ліквідаційної процедури закінчився 15 січня 2014 року.

Згідно ч. 2 ст. 22 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" в редакції від 04.11.2012 строк ліквідаційної процедури не може перевищувати дванадцять місяців. Господарський може продовжити цей строк на шість місяців, якщо інше не передбачено цим Законом.

 За викладених обставин, клопотання ліквідатора банкрута є обґрунтованим, підлягає задоволенню, відповідно строк ліквідаційної процедури банкрута та повноважень ліквідатора банкрута підлягає продовженню.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 22 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" в редакції від 04.11.2012, суд –

УХВАЛИВ:

Задовольнити клопотання ліквідатора банкрута - арбітражного керуючого Артеменка О.О.

Продовжити строк ліквідаційної процедури банкрута - фізичної особи-підприємця Сидоренка Леоніда Миколайовича та повноважень ліквідатора банкрута -  Артеменка О.О.  на 6 (шість) місяців, до 15 липня 2014 року.

 

Зобов’язати ліквідатора банкрута:

- кожні два місяці надавати суду інформацію про хід ліквідаційної процедури з наданням відповідних доказів, що підтверджують цю інформацію.

- вжити заходів щодо завершення ліквідаційної процедури у встановлені терміни та за результатами виконаної роботи надати суду звіт та ліквідаційний баланс.

 

        

         Суддя                                                                          І.І. Гура