flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Ухвала № 14/4156 від 23 січня 2014 року

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

УХВАЛА

 (вступна та резолютивна частини)

23 січня 2014 року

Справа №14/4156

 

вх. № 28494/13 від 16.12.2013

Господарський суд у складі головуючого судді Хабазні Ю.А., при секретарі судового засідання Яцен Ю.Ф., за участю: особистоарбітражного керуючого Ярмолінського Ю.В. (ліквідатор банкрута), розглянувши у відкритому судовому засіданні у м. Черкаси у приміщенні суду

клопотання

заявника   ліквідатора банкрута, арбітражного керуючого Ярмолінського Ю.В.

про            затвердження звіту та ліквідаційного балансу

у справі за заявою

боржника                    відкритого акціонерного товариства “Городищенське

                                      хлібоприймальне підприємство”

про                               визнання банкрутом, –

ВСТАНОВИВ:

Постановою суду від 04.09.2007 боржника визнано банкрутом.

Арбітражним керуючим Ярмолінським Ю.В., якого ухвалою суду від 03.10.2011 призначено ліквідатором банкрута-боржника, господарському суду подано на затвердження звіт та ліквідаційний баланс боржника.

Усі кредитори були належним чином повідомлені про призначення судового засідання з розгляду звіту ліквідатора та ліквідаційного балансу банкрута, однак кредитор управління Державного казначейства у Городищенському районі Головного управління державного казначейства України у Черкаській області своїх представників не направив.

Під час ліквідаційної процедури судом розглянуто 2 скарги на дії учасників провадження у справі про банкрутство, за результатами розгляду яких винесено ухвали суду від 23.11.2007 (заяву ТОВ "Зерногор" про припинення повноважень ліквідатора банкрута, арбітражного керуючого Назаренка С.А. у зв’язку з неналежним виконанням ним своїх обов’язків повернуто без розгляду), від 06.09.2012 (скаргу ліквідатора банкрута, арібтражного керуючого Ярмолінського Ю.В. на дії ТОВ "Нікопольська зернова компанія" про перешкоджання проведенню інвентаризації майна банкрута задоволено частково).

У судовому засіданні ліквідатор банкрута заявлене клопотання підтримав.

Скарг на дії ліквідатора банкрута у зв’язку з поданим на затвердження суду звітом та ліквідаційним балансом до дня судового засідання не надійшло.

Відповідно до ст.75, 85 Господарського процесуального кодексу України суд розглянув справу за наявними в ній матеріалами, у судовому засіданні оголошено вступну та резолютивну частини судового рішення.

У ході заслуховування звіту ліквідатора у судовому засіданні установлено наступне.

Кредитором боржника є управління Державного казначейства України у Городищенському районі на суму 1523260,30 грн., заборгованість перед яким не погашена.

Ухвалою суду від 10.01.2014 затверджено погоджений комітетом кредиторів (протокол від 11.12.2013 №5) звіт про оплату послуг арбітражного керуючого за період з 03.10.2011 по 30.11.2013 у сумі 53592,90 грн.. Заборгованість з оплати послуг арбітражного керуючого становить 41181,18 грн.

На час розгляду у судовому засіданні звіту майнові активи згідно з ліквідаційним балансом банкрута відсутні, з поданих суду матеріалів вбачається, що ліквідатором банкрута вжито необхідні заходи для виявлення документації і майнових активів боржника та для її завершення. щодо опублікування відомостей про визнання боржника банкрутом; щодо повідомлення ДКПЦФР про необхідність зупинення обігу акцій, емітентом яких є боржник; щодо виявлення та участі кредиторів у вирішенні віднесених до їх компетенції питань; щодо розшуку, витребування активів, установчих і реєстраційних документів банкрута, документів фінансово-господарської діяльності, печаток і штампів; щодо дослідження руху, наявності коштів на рахунках боржника, закриття останніх; щодо отримання інформації від органів реєстрації та інших державних органів про майно і майнові права, про операції з активами, про зобов’язання боржника та перед ним; щодо аналізу фінансово-господарської діяльності боржника щодо інвентаризації, щодо стягнення та списання дебіторської заборгованості Будь-які дії щодо активів (в т.ч. і майна) боржника ліквідатором банкрута  не здійснювались у зв’язку тим, що вони не були виявлені.

Суд вважає, що ліквідатором виконані покладені на нього ст.25 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” обов’язки, у зв’язку з чим звіт з додатково поданими на вимогу суду документами та  ліквідаційний баланс підлягають затвердженню, а боржник, як юридична особа – ліквідації.

Керуючись ст. 32, п.6 ст.40 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” суд, –

УХВАЛИВ:

1.Затвердити звіт ліквідатора банкрута від 13.12.2013 №14/4156 про проведення ліквідаційної процедури банкрута та доданий до нього ліквідаційний баланс станом на 10.12.2013.

2.Ліквідувати відкрите  акціонерне товариство "Городищенське хлібоприймальне підприємство" (Черкаська область, Городищенський район, вул. Індустріальна, 12, ідентифікаційний код 00956879) як юридичну особу-банкрута.

3.Зобов’язати ліквідатора: забезпечити збереження документів банкрута і, за погодженням із архівною установою, визначити місце подальшого їх зберігання; здати для знищення печатку банкрута; подати державному реєстратору необхідні документи передбачені у ст. 39 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців";

здійснити  необхідні дії для скасування реєстрації випусків акцій та анулювання свідоцтв  про реєстрацію випуску акцій відповідно до Порядку, затвердженого рішенням Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 30.12.1998 №222;

інформувати суд про виконання цього пункту.

4.Провадження у справі припинити.

 

Ухвала суду набрала законної сили, однак може бути оскаржена до Київського апеляційного господарського суду в порядку та у строки, встановлені статтями 91-93 Господарського процесуального кодексу України.

Повне судове рішення складено 28.01.2014.

Направити дану ухвалу ліквідатору банкрута, Головному управлінню юстиції у Черкаській області, обласному управлінню статистики, кредиторам (1), відділу державної виконавчої служби Городищенського районного управління юстиції, а також державному реєстратору (Городищенській райдержадміністрації – для внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців запису про проведення державної реєстрації припинення юридичної особи).

 

 

С у д д я                                                                      Ю.А. Хабазня

7