flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Ухвала № 14/5026/233/2011 від 14 січня 2014 року

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

УХВАЛА

14 січня 2014 року №1

Справа №14/5026/233/2011

 

вх. № 27910/13 від 09.12.2013

Господарський суд у складі головуючого судді Хабазні Ю.А., при секретарі судового засідання Яцен Ю.Ф., за участю: особистоарбітражного керуючого Левченка В.М. (ліквідатор банкрута), Фонрабе Є.В. (від боржника в особі ліквідатора банкрута), Богми А.В. (від управління Пенсійного фонду України в м. Черкасах Черкаської області), розглянувши у відкритому судовому засіданні у м. Черкаси у приміщенні суду клопотання

заявника   ліквідатора банкрута, арбітражного керуючого Левченка В.М.

про            продовження строку ліквідаційної процедури

у справі за заявою

ініціюючого кредитора      регіонального відділення Фонду державного

                                               майна України по Черкаській області

до боржника                                  відкритого акціонерного товариства     

                                                        “Проммонтаж-30”

про                                         визнання банкрутом

ВСТАНОВИВ:

Ліквідатором банкрута подано клопотання з рішенням комітету кредиторів (протокол від 06.12.2013 №9) про продовження строку проведення ліквідаційної процедури боржника та повноважень арбітражного керуючого.

У судовому засіданні ліквідатор банкрута повідомив, що єдиною перешкодою завершення ліквідаційної процедури є не проведення ПП “Новобуд-2008” у повному обсязі розрахунків за договорами купівлі-продажу нежитлових будівель від 13.07.2012, що неможливість оплати пояснюється заборгованістю бюджету перед ПП “Новобуд-2008”, що комітет кредиторів на даний час не надає згоди на розірвання договорів з покупцем, оскільки більшість коштів вже сплачена та оскільки не вбачає перспективи знайти іншого покупця на ЦМК.

Представники, що з’явились у судове засідання заявлене клопотання та пояснення ліквідатора банкрута відповідно підтримали та підтвердили.

Відповідно до ст.75, 85 Господарського процесуального кодексу України суд розглянув справу за наявними в ній матеріалами, у судовому засіданні оголошено вступну та резолютивну частини судового рішення.

Заслухавши присутніх у засіданні і звіт ліквідатора, розглянувши подані останнім додаткові відомості, враховуючи наявність рішення комітету кредиторів (протокол від 06.12.2013 №9) про продовження строку, закінчення установлених законом строків ліквідації банкрута і неможливість завершення ліквідаційної процедури у зв’язку з неотриманням коштів за проданий ЦМК, суд вважає, що вказані у клопотанні і названі у засіданні обґрунтування є підставою для подовження строку ліквідаційної процедури. Визначаючи строк (до 19.05.2014), на який суд вважає необхідним продовжити ліквідаційну процедуру та повноваження ліквідатора банкрута суд виходить з того, що укладаючи договір з боржником покупець мав розраховувати на наявні у нього на момент купівлі продажу кошти, що з часу укладення договорів минуло достатньо часу в тому числі і для стягнення покупцем коштів у примусовому порядку, що значне погашення боргу здійснено покупцем незадовго до завершення строку ліквідаційної процедури.

Одночасно суд вважає за необхідне попередити арбітражного керуючого Левченка В.М. про недопустимість порушення установлених законом та судом строків проведення ліквідаційної процедури та подання інформації.

Керуючись ст. 53 Господарського процесуального кодексу України , суд –

УХВАЛИВ:

Продовжити строк завершення ліквідаційної процедури боржника та строк повноважень ліквідатора банкрута до 19.05.2014.

Ліквідатору банкрута – подати суду: до 15.03.2014 – попередню інформацію про виконання передбачених заходів завершення ліквідаційної процедури; по закінченні визначеного цією ухвалою строку – повний звіт про проведення ліквідаційної процедури (із зазначенням дій, фактів, доказів), звіт про оплату праці і понесені витрати (з розрахунками, доказами і їх переліком), а також у разі її завершення – ліквідаційний баланс. Печатку знищити після затвердження звіту судом.

 

Ухвала суду набрала законної сили, однак може бути оскаржена до Київського апеляційного господарського суду в порядку та у строки, встановлені статтями 91-93 Господарського процесуального кодексу України.

Повне судове рішення складено 15.01.2014.

Направити дану ухвалу ліквідатору банкрута, членам комітету кредиторів (3).

 

Суддя                                       Ю.А. Хабазня

5