flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Наказ Господарського суду Черкаської області від 4 серпня 2020 року № 17

05 серпня 2020, 11:37

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

НАКАЗ

 

04.08.2020                                                   м. Черкаси                                                       № 17  

 

Про внесення змін до Правил пропуску осіб до приміщення Господарського суду Черкаської  області

 

Відповідно до спільного наказу Державної судової адміністрації України та Служби судової охорони від 22 червня 2020 року № 278/258 «Про внесення змін до Примірних правил пропуску осіб до будинків (приміщень) судів, органів та установ системи правосуддя та на їх територію транспортних засобів», -  

 

НАКАЗУЮ :

 

  1. Внести до Правил пропуску осіб до приміщення Господарського суду Черкаської області, затверджених наказом голови суду від 16.03.2020 № 09, такі зміни:

 

1.1. Пункт 2.3 розділу 2 доповнити новим абзацом такого змісту:

«Для ідентифікації осіб, які прибули до суду, іншого органу або установи системи правосуддя, за умови наявності в цих органах технічних засобів, призначених для встановлення достовірності відображення в електронному вигляді інформації, що міститься в паспорті громадянина України у формі картки, та відображення в електронному вигляді інформації, що міститься в паспорті громадянина України для виїзду за кордон, може бути використаний мобільний додаток Єдиного державного веб-порталу електронних послуг «Портал Дія».

 

1.2.    Розділ 2 доповнити новим пунктом 2.8 такого змісту:

«2.8. Пропуск народних депутатів України до будинків (приміщень) судів, органів та установ системи правосуддя здійснюється відповідно до вимог Закону України «Про статус народного депутата України».

Пропуск Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини до будинків (приміщень) судів, органів та установ системи правосуддя здійснюється відповідно до вимог Закону України «Про Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини».

У зв'язку з цим пункти 2.8 - 2.18 вважати пунктами 2.9 - 2.19 відповідно.

 

  1. Ознайомити зі змінами до Правилами пропуску осіб до приміщення Господарського суду Черкаської області суддів та працівників апарату суду.

 

  1. Розмістити зміни до Правил пропуску осіб до приміщення Господарського суду Черкаської області на видному та доступному для відвідувачів місці.

 

  1. Контроль за виконанням наказу покласти на керівника апарату суду Жицьку Г.М.

  

 

Голова  суду                                                                                                             О.В. Чевгуз

  

  

З наказом ознайомлена

 

Керівник апарату суду

 

___________Г.М. Жицька

«___»___________2020