flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Пропуск до приміщення суду обмежено

23 вересня 2020, 12:34

Пропуск до приміщення суду обмежено

 

У зв’язку з загальнонаціональним карантином та початком періоду гострих респіраторних захворювань обмежено пропуск осіб до приміщення Господарського суду Черкаської області. Вхід до приміщення лише за ухвалою суду за наявності захисної маски. Біля входу розміщена скринька для документів, в якій можна залишити документи для реєстрації. Працівники канцелярії суду оброблятимуть подані документи кожні пів години.

Просимо учасників судового процесу подавати всі необхідні документи (позовні заяви, заяви, скарги, відзиви, пояснення, клопотання тощо) в електронному вигляді на електронну адресу суду, через особистий кабінет в системі «Електронний суд», поштою, факсом або залишати в спеціальній скриньці при вході до суду.

Рекомендуємо подавати до суду заяви про розгляд справи без участі за наявними в справі матеріалами, утримуватися від відвідування приміщення суду, особливо за наявності симптомів захворювання (слабкість, кашель, задуха, ускладнення дихання та інше). У разі поганого самопочуття одразу звертайтесь до лікаря.