Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел
Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Повідомлення про розгляд справи
За позовом заяву керівника Кропивницької Спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Південного регіону в інтересах держави в особі Головного управління Національної гвардії України, Військової частини 2269 Національної гвардії України до Фізичної особи-підприємця Боговик Світлани Миколаївни про стягнення 154296,72 грн.
Інформація по справі №925/773/26
У провадженні Господарського суду Черкаської області перебуває справа №925/773/26 за позовом заяву керівника Кропивницької Спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Південного регіону в інтересах держави в особі Головного управління Національної гвардії України, Військової частини 2269 Національної гвардії України до Фізичної особи-підприємця Боговик Світлани Миколаївни про стягнення 154296,72 грн .
02.06.2026 суд ухвалив прийняти позовну заяву до розгляду та відкрити провадження у справі. Справу розглядати за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення учасників справи за наявними у справі матеріалами.
З ухвалою суду можна ознайомитись за цим посиланням.
Суддя

