flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Оголошення про виклик державного реєстратора реєстраційної служби Олійник Аліни Анатоліївни

06 квітня 2018, 10:50

Оголошення про виклик у судове засідання

 

Господарський суд Черкаської області в порядку статей 120-122 Господарського процесуального кодексу України, у справі № 925/127/18 за позовом Уманської районної ради Черкаської області до Уманської міської ради, за участю третіх осіб, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача: державного реєстратора реєстраційної служби Олійник Аліни Анатоліївни,  відділу  з питань комунальної власності та земельних відносин Уманської міської ради про визнання права власності, скасування рішення про державну реєстрацію та визнання недійсними свідоцтва про право власності

ПОВІДОМЛЯЄ:

 

державного реєстратора реєстраційної служби Олійник Аліну Анатоліївну як третю особу про закриття підготовчого провадження у цій справі та  призначення справи до судового розгляду по суті на 16 травня 2018 року на 11 год. 30 хв.

Засідання відбудеться в приміщенні Господарського суду Черкаської області за адресою 18005, м. Черкаси, бульвар Шевченка, 307, третій поверх, зал судових засідань № 314.

Роз’яснити державному реєстратору реєстраційної служби Олійник Аліні Анатоліївні її обов’язок повідомити суд про причини неявки у судове засідання. У випадку неявки представника в засідання настають наслідки, передбачені статтями 183, 202 Господарського процесуального кодексу України.