flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

До відома ТОВ "Біо Інвест Групп" як відповідача у справі за позовом Заступника керівника Черкаської окружної прокуратури в інтересах держави, уповноваженим органом якої виступає Білозірська сільрада до ТОВ "Біо Інвест Групп"

09 серпня 2022, 16:41

До відома товариства з обмеженою відповідальністю "Біо Інвест Групп" як відповідача у справі за позовом Заступника керівника Черкаської окружної прокуратури в інтересах держави, уповноваженим органом якої виступає Білозірська сільська рада до товариства з обмеженою відповідальністю "Біо Інвест Групп"

 

У провадженні Господарського суду Черкаської області перебуває справа № 925/617/22 за позовом Заступника керівника Черкаської окружної прокуратури в інтересах держави, уповноваженим органом якої виступає Білозірська сільська рада до товариства з обмеженою відповідальністю "Біо Інвест Групп" про стягнення заборгованості за договором оренди землі, розірвання договору оренди землі з одночасним припиненням права оренди, зобов'язання повернути земельну ділянку.

 

Ухвалою від 01.08.2022 господарський суд відкрив провадження у справі за правилами загального позовного провадження, підготовче засідання призначив на 29.08.2022 о 15:30 год. Визначив сторонам строк подання заяв по суті.

 

Засідання відбудеться у приміщенні Господарського суду Черкаської області за адресою: 18005, м. Черкаси, бульвар Шевченка, 307, в залі суд. засідань 315.

 

З ухвалою суду можна ознайомитись за цим посиланням.